Background

Denise Stadman

SocialSells.nl | Podcastmaker | Social Media specialist

44 posts / 17 following / 15 followers

Follow Denise

Rogue Agent

Deze film blijft echt wel even hangen nadat hij is afgelopen. Gebaseerd op het verhaal van meesteroplichter Robert Freegard die zich jarenlang voordeed als MI5-agent en zo vrouwen geestelijk en financieel kapot maakte. Dat iemand willens en wetens een ander structureel kapot maakt, daar kan ik werkelijk niet bij. Dat maakt de film ook zo interessant.

January 16
Selected by:
Denise Stadman
  + 4 saves
Quote

Deze film blijft echt wel even hangen nadat hij is afgelopen.

Gebaseerd op het verhaal van meesteroplichter Robert Freegard die zich jarenlang voordeed als MI5-agent en zo vrouwen geestelijk en financieel kapot maakte.

Dat iemand willens en wetens een ander structureel kapot maakt, daar kan ik werkelijk niet bij. Dat maakt de film ook zo interessant.

De Regels van Floor

Wij kijken deze serie met ons gezin (met 2 pubers van 15 en 17) : zó leuk, grappig en herkenbaar. En ontzettend goed gespeeld. Beste serie van de laatste jaren. Een aanrader voor zowel volwassenen als kinderen.

September 18
Selected by:
Denise Stadman
  + 5 saves

Van God Los

Openhartige verhalen van geloofsverlaters. Open en eerlijk verteld. Ronit en Lale zijn prettige interviewers en zijn zelf ook open over hun eigen ervaringen. Aanrader.

November 12
Selected by:
Denise Stadman
  + 3 saves

De laatste klanken van Icarus, Arjen van Meijgaard

October 31
Selected by:
Denise Stadman
  + 2 saves

De Deventer Moordzaak

De beste podcast over De Deventer Moordzaak.

October 8
Selected by:
Denise Stadman
  + 3 saves

Joona Linna 4 - Slaap, Lars Kepler

Lars Kepler stelt nooit teleur. Van A tot Z continu spannend. Genieten! !

October 1
Selected by:
Denise Stadman
  + 3 saves

Zelf eetbare paddenstoelen kweken 9789062245536 - Vonk Uitgevers

Dit lijkt mij dus geweldig om uit te proberen. Je schijnt zelfs al op de vensterbank je eigen paddestoelen te kunnen kweken. In dit boek zitten ook stappenplannen etc. Misschien ook een goeie tip voor jou?

September 18
Selected by:
Denise Stadman
  + 4 saves

Het sanatorium, Sarah Pearse

Pageturner over een luxe hotel in Zwitserland. Superspannend! Het sanatorium van Sarah Pearse is een ijskoude atmosferische thriller en het eerste deel van de Elin Warner-serie. Deze The New York Times-bestseller is voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley. Je wilt er niet meer weg... Totdat je er niet meer weg kunt. Een imposant hotel, geïsoleerd gelegen midden in de Zwitserse Alpen. Elin, rechercheur, wordt door haar broer uitgenodigd om zijn verloving te vieren in het hotel. Het hotel is prachtig, maar zodra Elin over de drempel stapt heeft ze het gevoel dat er iets niet pluis is en dit idee wordt versterkt wanneer ze hoort dat het hotel voor de verbouwing een vervallen sanatorium was. Wanneer Isaacs verloofde de volgende ochtend spoorloos verdwenen lijkt, wordt Elin pas echt ongerust. Een sneeuwstorm heeft het hotel afgesloten van de buitenwereld en de hotelgasten beginnen in paniek te raken. Niemand heeft door dat er nog een vrouw is verdwenen: de enige die hen had kunnen waarschuwen voor het naderende gevaar…

September 3
Selected by:
Denise Stadman
  + 5 saves

Ben Je Ervaren, William Sutcliffe

Om dit boek heb ik echt keihard gelachen. Heerlijk! Samenvatting Liz reist met Dave naar India omdat ze behoefte heeft aan gezelschap tijdens haar spirituele zoektocht naar het diepste wezen van haar ziel. Dave maakt de reis omdat hij met Liz naar bed wil. Al snel merkt Dave dat hij een grote fout heeft gemaakt: de hitte is onverdraaglijk, het Indiase eten smerig, de armoede stemt hem somber, hij gruwelt van toeristen _ en hij haat Liz. En Liz? Ze is hopeloos verliefd op India. Ben je ervaren? schetst een hilarisch beeld van twee rugzaktoeristen die ver van huis op zoek zijn naar zichzelf. Meer dan 60.000 exemplaren verkocht!

August 31
Selected by:
Denise Stadman
  + 5 saves

Adrian Mole - Het geheime dagboek van Adrian Mole 13 3/4 jaar, Sue Townsend

Tijdloos en heerlijk boek! Ik las het in mijn pubertijd en nu weer. Het blijft grappig en vertederend. Het leven van een puber is zwaar. Vraag dat maar aan Adrian Mole! Zijn ouders voeren de hond dronken en de buurman komt verdacht vaak langs bij zijn moeder. Adrian zelf is hopeloos verliefd op de onbereikbare Pandora. Hij is ervan overtuigd dat hij een intellectueel is, maar hebben anderen dat wel door? En kan iemand hem vertellen hoe je omgaat met pestkoppen, puistjes en een ontluikend libido? Het geheime dagboek van Adrian Mole 13 ¾ jaar is al bijna veertig jaar een internationale bestseller. In de gloednieuwe vertaling van Sylvia Witteman is dit boek een must-read

August 31
Selected by:
Denise Stadman
  + 2 saves